KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11721480

nr 1172 1480

Maria Manuela Vintilescu

(f. 1959), Sverige

Oljemålning, "Kima", signerad, daterad 2005, olja på duk, 60x20

Maria Manuela Vintilescu, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1959.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 26 mars 2018
kl 19:54:35

Maria Manuela Vintilescu

Läs mer om Maria Manuela Vintilescu